Inimene veedab voodis kolmandik oma päevast, mistõttu on oluline valida kõige mugavam ja sobilikum magamisase. Mõned inimesed eelistavad magamiseks diivanvoodit, teised aga täiesti tavalist ja klassikalist voodit – mida valida aga endale?

Kui sinu kodus on piiratud ruumi võimalused ja sind külastavad tihti sõbrad, pereliikmed ja sugulased, siis kõige parem viis nende majutamiseks on soetada kompaktne diivanvoodi. Diivanvoodi võib sama-aegselt kanda ka kahte funktsiooni ja olla pidavalt kasutuses elutoa diivanina, näiteks Home4you diivanvoodi JONNA on elegantne valik stiilsesse elutuppa.

Samuti ei kehti ka enam arusaam, et diivanvoodid on kõige ebamugavamad magamisesemed. Tuleb tõdeda hoopiski vastupidist, uued diivanvoodid on lausa sama mugavad ja ergonoomised kui tavaline voodi.

Kuidas aga valida õiget diivanvoodit?

 

Diivanvoodi valimisel lähtu järgmisest:

  • Panipaiga olemasolu – enamik diivanvoodeid on koos suure pesukastiga, kus hoida voodiriideid;
  • Lihtne lahti- ja kokkupaneku mehhanism – eelista diivanvoodeid, mis käivad lihtsalt tõmmates või mõnel muul moel lahti ning kinni;
  • Diivanvoodi materjal – pikaajalise püsimise saladuseks on hea materjal, eelista naturaalseid ja vastupidavaid diivani materjale, mis on sama-aegselt ka kergelt puhastatavad.

Kvaliteetse valiku diivanvoodeid, mis sobivad nii külaliste-, elu- või lastetuppa, leiab Home4you koduleheküljelt.

Kuidas valida voodit?

Voodi valimise juures tuleb eelkõige lähtuda magamistoa ja kodu üldisest disainist, kasutatava ruumi suurusest ja rahalistest vahenditest. Voodi raame on väga eripäraseid, luksust armastavale inimesele sobib kindlasti voodi, mis on pehme tepitud päisega, lihtsust hindavale inimesele minimalistliku lahendusega voodi. Väga kireva ja hea valiku erinevaid voodi tüüpe leiab Home4you veebipoest.
Voodiraami valimisest suuremat ja olulisemat rolli mängib aga õige madratsis valik. Madratsi valimise jaoks on soovitav võtta aega, et erinevaid variante ise proovida. Nii leiad kindlasti enda vajadustele kõige parema ja kvaliteetsema madratsi.
Soovitame madratsi ostu puhul alustada Sleepwell madratsitest, mis on kõrgelt hinnatud kvaliteedi ja ergonoomilisuse poole pealt.
Kuidas valida aga endale õige madrats, siis siit leiad 6 lihtsat näpunäidet, mida järgida!