Sagedased tähtpäevad ja erinevad ühistegevused perekonna või sõpruskonnaga tekitavad kindlasti olukorra, kus tuleb leida kõigile majutuspaik. Kuidas aga koju ära mahutada kõik külalised, kes öömaja soovivad?

Kui sinu kodus ei ole ruumipuudust, siis kindlasti tasub mõelda külalistetoa peale – see on kõige mugav lahendus nii sinule kui ka sinu külalistele. Külalistetuba saab sisustada väga mitmekülgselt – kasutades lahtikäivat diivanit või voodit. Voodi on kindlasti ideaalseim variant – sinu külalised tunnevad ennast erakordselt mugavalt ja samal ajal ka piisavalt privaatselt. Teiseks võimalikuks valikuks on diivanvoodi – see sobib näiteks ruumi, mis lisaks külaliste majutamiseks kasutatakse ka kodukontori ruumina või raamatukoguna. Diivanvoodi täidab sellisel juhul kahte funktsiooni ja on igati praktiline valik.

Väiksemas korteris või majas ei ole alati eraldi tuba võimalik, seetõttu tuleb kasutusele võtta teised lahendused. Praktiline on soetada enda eluruumi vastupidav ja lahtikäiv diivan – see lahendab lihtsalt inimeste majutamise probleemi.

Diivanvoodit valides pööra kindlasti tähelepanu selle materjalile, mahutavusele ning avamise süsteemile, et soetada pikaajaliselt vastupidav diivan.