See on küsimus, mida mõned meist võiksid selle ettearvamatu ilmaga küsida. Päeva lõpuks, mis võiks olla hullem, kui higistada kogu päeva kontoris või avastada pärast perega koos veedetud päeva villid. Seetõttu on õigete jalanõude valimine, eriti soojematel kuudel, meie tervise ja heaolu jaoks ülioluline. Halvasti sobivad kingad võivad mõjutada kõike alates kehahoiakust ja põhjustada tüütuid liigesevalusid. Õnneks on sellele probleemile lihtne ja arusaadav lahendus – kerged suvised jalatsid!

Olenemata sellest, kas olete tossude või Crocs’i fänn, on kuumal suvepäeval sobivate jalatsite olemasolu äärmiselt oluline, et tunda end õues kõige paremini. Muidugi võib teie valik sõltuda ka keskkonnast. Nii võivad linnatöötajad eelistada midagi ametlikumat, näiteks libisemiskingad, mis sobivad peaaegu kõigega, sealhulgas vibu ja lipsuga. Samas, juhuslikuma väljanägemise huvides võiksite valida kergekaalulised tossud, mis ei tundu mitte ainult jalgadel head, vaid on üldiselt väga taskukohased.

Kui käes on rannahooaeg, siis miks mitte valida midagi moodsat, mis ütleb: „Hei, suvi on juba käes!” ja kandke päikest nautides väljas mugavaid susse? Kui suvi hakkab vaikselt lõppema, siis ärge muretsege! Nagu prognoos ütleb, on ees veel palju päikeselisi päevi. Kuigi temperatuurid ei pruugi nii kõrgele tõusta, on see siiski suurepärane võimalus ketside kandmiseks. Kuid võiksite valida veidi soojema variandi nahkkatte ja natuke paksema võrkkihiga.

Kingad aga pole ainsad asjad, millega võiksite temperatuuri tõusmisel arvestada. Seal on palju muid rõivaid – võtke näiteks t-särgid, hädavajalik garderoobi osa iga päikselise päeva jaoks. Hoolikalt valitud võivad neist saada suurepärased rõivad igaks puhuks.

Jätkates samas vaimus, hommikumantel on teine, kõigile ‘kohustuslik’ garderoobi osa! Suvel on need hea alternatiiv pidžaamadele, samas kui külmematel kuudel hoiavad nad teid soojas ja hubasena kogu päeva. Mõned suurepärased näited hommikumantlidist naistele on suurim eeltingimus mõnusaks hommikuks koos tassikese kohviga. Valikus on palju stiile, kaubamärke ja disaine, nii et teil pole kindlasti probleeme endale sobiva valimisel!

Miks mitte kaaluda sel ajal, kui valite mõne muu sooja ilmaga, mida me varem mainisime? Nagu paar tossu või jalanõusid. Kui soovite olla ettevaatlik, siis miks mitte vaadata mõnda kapuutsi või tuulepluusi? Need on suurepärane valik meile kõigile, kes elavad mere ääres. Meie, rohkem kui keegi teine, teame, kui kergelt võib ilm mõnikord muutuda ja kui ebameeldiv on ootamatu vihma kätte sattumine.

Olenemata sellest, mida valite, pakub CityMood laia kataloogi, kus on sadu tooteid, kiire tarneaeg ja head nõu riietuse valimiseks. Kui olete juba mõnda aega uute riiete tellimist edasi lükanud, siis miks mitte teha endale kohe väike kingitus?