Meie köök on vaieldamatult üks tähtsamaid kohti meie kodudes, pole paremat kohta, kus perega koguneda ja mõnusalt valminud kodust sööki nautida. Kuid tänapäeval ei pruugi kenasti sisustatud köögist piisata, nii et miks mitte kaaluda oma kodu muutmist tehnoloogiliseks kõrgtehnoloogiliseks tugipunktiks. Uute ja pidevate edusammudega tarbeelektroonika valdkonnas on seda palju lihtsam teha, kui tundub. Miks mitte kaaluda mõnede tavaliste asjade väljavahetamist parema ja uuema versiooni vastu ja kaaluda integreeritud pliidipaneelide hankimist? Olenemata sellest, kus on teie eelistused, oleme siin, et anda teile paar kiiret nõuannet selle kohta, kuidas võiksite nende lihtsate ostude abil oma kööki uuendada.

Pliidiplaat koos õhupuhastiga

Tavaline pliit on meie köögi tõeline nurgakivi ja üks olulisemaid asju, mis köögi renoveerimise või uue sisustamise peale mõeldes esimesena pähe tuleb. Tavaline pliit on aga mõnevõrra kõrge ja võib tunduda veidi ebamugav, eriti arvestades pidevat kaasaegset püüdlust kogu oma kodu ruumi optimeerida.

Sellele on suurepärane lahendus – pliidiplaat koos õhupuhastiga. See on mugav ja ergonoomiline kaasaegne lahendus, mis ei aita sageli teie kööki puhtana hoida, vaid loob ka moodsa hõngu iga kord, kui otsustate midagi maitsvat valmistada. 

See töötab samamoodi nagu tavaline pliit, kuid kasutab palju vähem ruumi ja mugav õhufilter otse paneeli keskel hoiab teie köögi puhta ja segaduseta. 

Valige paljude õhupuhastiga köögipliitide hulgast ja leidke see, mis teile kõige rohkem meeldib. Leiad hõlpsalt selle, mis sinu kööki kõige paremini sobib, säästab palju aega ja ei põleta lõpuks ka rahakotti auku.

Pliidiplaat Electrolux

Electroluxist on tänaseks saanud kvaliteedi ja detailidele tähelepanu pööramise sünonüümiks, teil pole probleeme leida selle tootja parimad nõudepesumasinad, külmikud või midagi muud, mis pakub parima hinna ja kvaliteedi suhte. Nende pliidipaneelid pole erand – pakkudes ainult parimat, säästavad need palju aega ja raha, tutvustades seda ülifunktsionaalset vidinat oma kööki.

Kui olete otsinud uuendust tavalisele pliidile või lihtsalt soovite, et teie köök näeks parem välja, siis võib Electroluxi pliidipaneel olla just teie jaoks õige valik. Hoidke meelerahu, usaldades ainult parimaid tooteid, mis muudavad teie kööki paremaks.

Siin saate valida mõned parimad Electroluxi pliidipaneelid. Valige need, mis säästavad palju aega ja raha.

Hommikusöögivõileivaküpsetaja

Üks parimaid köögiseadmeid hommikusöögiks on hommikusöögivõileivaküpsetaja. Selles väikeses masinas saate valmistada kõik täiusliku hommikusöögivõileiva tükid korraga.

Rösti inglise muffin, prae muna ja kuumuta vorst/peekon/sink korraga masina erinevates kihtides. See on valmis 5 minutiga.

See pole mõeldud ainult hommikusöögivõileibade jaoks. Saab valmistada pitsamuffineid, tacotopse, sulalaavakooki ja palju muid loomingulisi retsepte selles asjas.