Kaks kärbest ühe hoobiga! Mida teha, kui elukohas on ruumi piiratult ning seisab ees valik, kas osta voodi või siis mugav diivan, millele külalisi istuma mahutada? Aga milleks üldse valida? Miks mitte osta mõlemat korraga

Nurgadiivanvoodi on geniaalne kaks ühes mööbliese, mis suudab täita mõlemat vajaminevat rolli. Kokkupanduna mahutab nurgadiivan mugavalt istuma terve sõpruskonna ning mõne lihtsa liigutusega saab päevase ja õhtuse diivani muuta mugavaks ööasemeks, kus uueks päevaks energiat koguda. Uuema aja nurgadiivanvoodid on konstrueeritud niivõrd kasutajasõbralikult, et tavaliselt on vajalik vaid üks või kaks liigutust, et saada kätte diivanialusesse panipaika peidetud voodiriided ning voodi magamiseks sobivasse asendisse seada.

Nurgadiivanvoodi lahendab probleemid

Muidugi ei pea nurgadiivanvoodi olema igapäevases kasutuses, vaid see võib olla ka tagavaravariandiks neile külalistele, kes öömajale jäävad. Olenevalt mudelist võib kasutada isegi kahte varianti. Lühemat kasvu külalised võivad voodiaseme teha isegi kokkupandud diivani peale, pikemat kasvu külalised või kui korraga on vaja ära mahutada rohkem kui üks öömajaline, saavad diivani lahti teha ning mitme inimese magamiskohaprobleem ongi lahendatud.

Diivanvoodi müük on tasapisi kasvamas ning on selge, miks see nii on. Inimesed naudivad kaks ühes lahendusi ja nurgadiivanvoodi kvaliteet on niivõrd palju tõusnud, et varasemad murekohad on kadunud. Lisaks, paljud noored, kes kolivad omaette elama, ei taha kulutada raha kahe eraldi mööblieseme peale. Või on esimene kodu väike ning mõistlikum on osta variant, mis lahendab korraga rohkem kui ühe probleemi.

Tänapäevased lahendused

Nurgadiivan voodi ostu ei ole mõtet karta. Möödas on ajad, kus diivani peal magamine tähendas kindlasti seljavalusid ja unetult väherdud öid. Tänapäevased lahendused on loodud selliselt, et diivani ja voodi raam ei vaju lohku ega tekita probleeme.

Reeglina on diivanite ülesehitus sarnane: väljaulatuv diivaniosa on võimalik üles tõsta ning selle alla saab asetada voodipesu. Kitsama diivaniosa alla on aga peidetud voodimehhanism, mida saab ettepoole tõmmates avada. Paljud inimesed kasutavad ka varianti, kus voodimehhanism on lahti jäetud, päevateki ning ilupatjadega kaetud ja seeläbi on loodud mugav lebotamiskoht.

Süsteemi tervise huvides, eriti juhul kui ostetakse pigem odavaim variant, võib isegi olla mõistlik hoida voodiosa pidevalt avatuna ning panna kokku siis, kui lisaruumi kindlasti vaja läheb. Nii või naa on nurgadiivanvoodi näol tegu suure abimehega, mille olemasolu üle on kindlasti tänulik iga peremees ja iga perenaine.